|
|
Dispersal Draft 2015
TBD
|
Round 1: - Dimples & Cash - Hanley Ramirez
- MN Diehard - Robinson Cano
- Pennypackers - Josh Donaldson
- Lyle's Crocodiles (via BALCO Boys) - Corey Kluber
- VanDelay Industries - Jose Bautista
- DonutHolz - Edwin Encarnacion
- Happy Chandler Project - Hisashi Iwakuma
- Lyle's Crocodiles - Michael Brantley
- MN Diehard (from All Star Dingos) - Alex Cobb
- Pigs Eye Bootleggers - Nelson Cruz
- ^^^^^ Dimples & Cash - David Robertson
- **** All Star Dingos - Victor Martinez
- ***** All Star Dingos - Anibal Sanchez
Round 2: - VanDelay Industries (via Dimles & Cash) - Koji Uehara
- MN Diehard - Chris Davis
- Pennypackers - Evan Gattis
- VanDelay Industries (from BALCO Boys) - Elvis Andrus
- VanDelay Industries - Pablo Sandoval
- MN Diehard (from DonutHolz) - Yan Gomes
- Happy Chandler Project - Scott Kazmir
- BALCO Boys (via Lyle's Crocodiles) - Matt Wieters
- All Star Dingos - Lorenzo Cain
- Pigs Eye Bootleggers - Ervin Santana
- ~ BALCO Boys - Brandon Moss
- *** VanDelay Industries - Dalton Pompey
- ^^ DonutHolz - Adam LaRoche
- ^^^ Happy Chandler Project - Russell Martin
Round 3: - Dimples & Cash - Steve Pearce
- MN Diehard - Chris Tillman
- Pennypackers - Joakim Soria
- Lyle's Crocodiles (via BALCO Boys) - J.J. Hardy
- VanDelay Industries - Yovani Gallardo
- DonutHolz - Rick Porcello
- Happy Chandler Project - Tyler Clippard
- Lyle's Crocodiles - Carlos Rodon
- BALCO Boys (from All Star Dingos via DonutHolz) - Asdrubal Cabrera
- Pigs Eye Bootleggers - Drew Hutchison
- ^ DonutHolz - Torii Hunter
Round 4: - Dimples & Cash - Mark Teixeira
- MN Diehard - Dallas Keuchel
- Pennypackers - Brett Cecil
- BALCO Boys - Stephen Vogt
- VanDelay Industries - Edward Mujica
- DonutHolz - Steven Souza
- Happy Chandler Project - Chase Headley
- Lyle's Crocodiles - Wei-Yin Chen
- All Star Dingos - John Jaso
- Pigs Eye Bootleggers - Joe Nathan
- ** MN Diehard - Andrew Miller
- ^^^^ BALCO Boys - Mike Napoli
- * VanDelay Industries - Justin Masterson
Round 5: - Dimples & Cash - Marcus Semien
- MN Diehard - Coco Crisp
- Pennypackers - C.J. Wilson
- BALCO Boys - Carlos Beltran
- VanDelay Industries -
- DonutHolz - Everth Cabrera
- Happy Chandler Project - Omar Infante
- Lyle's Crocodiles - Nathan Eovaldi
- All Star Dingos - Luke Gregerson
- Pigs Eye Bootleggers - Desmond Jennings
Round 6: - Dimples & Cash - Jesse Hahn
- MN Diehard - Wade Miley
- Pennypackers - Edinson Volquez
- BALCO Boys - Clay Buccholz
- VanDelay Industries -
- DonutHolz - Didi Gregorius
- Happy Chandler Project - Drew Pomeranz
- Lyle's Crocodiles - Brad Miller
- All Star Dingos - Lonnie Chisenhall
- Pigs Eye Bootleggers - Alex Rodriguez
Round 7: - Dimples & Cash - Dustin Ackley
- MN Diehard - Brad Boxberger
- Pennypackers - Jarrod Dyson
- BALCO Boys - Emilio Bonifacio
- VanDelay Industries -
- DonutHolz - Jason Castro
- Happy Chandler Project - C.C. Sabathia
- Lyle's Crocodiles - Anthony Gose
- All Star Dingos - Bud Norris
- Pigs Eye Bootleggers - Mark Buehrle
Round 8: - Dimples & Cash - Colby Rasmus, Seth Smith, Marco Estrada, Luis Valbuena, Michael Saunders, Brock Holt
- MN Diehard - Josh Rutledge
- Pennypackers - Matt Domoinguez
- BALCO Boys - Al Alburquerque
- VanDelay Industries -
- DonutHolz -
- Happy Chandler Project - Jose Ramirez
- Lyle's Crocodiles -
- All Star Dingos - Trevor Plouffe
- Pigs Eye Bootleggers - Chris Iannetta, Jed Lowrie, Shane Greene, Ubaldo Jimenez
Compensation Claims - * Ernesto Frieri
- ** Justin Masterson
- *** Felix Doubront (*2/1)
- **** Wil Meyers (4*/1)
- ***** Max Scherzer (4/1)
- ^ Martin Prado (1/1)
- ^^ Will Middlebrooks (2*/2)
- ^^^ Jon Lester (2/1)
- ^^^^ Allen Webster*
- ^^^^^ Jeremy Hellickson (4*/3)
- ~ Derek "Goochie" Norris (2/1)
2015 Minor League Draft View the minor league draft order here. Other Drafts:
|
|